WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Page
eu: Orria

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Activate
eu: Aktibatu
