WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: List
hu: Lista

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Page
hu: Oldal

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Browse
hu: Böngészés

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: Choose file
hu: Fájl kiválasztása

en: View ID
hu: Nézet azonosító

en: Configuration translation
hu: Beállításfordítás
