WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: List
it: Elenco

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Page
it: Pagina

en: Display options
it: Opzioni di visualizzazione

en: Browse
it: Naviga

en: Activate
it: Attiva

en: Choose file
it: Scegli file

en: Configuration translation
it: Traduzione delle configurazioni
