WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: List
ja: リスト

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Page
ja: ページ

en: Display options
ja: ディスプレイオプション

en: Browse
ja: ブラウズ

en: Activate
ja: 有効化

en: Configuration translation
ja: 構成の翻訳
