WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Page
jv: Kācā
