WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: List
ka: სია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Page
ka: გვერდი
