WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Page
kk: Бет
