WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Page
km: ទំព័រ
