WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Page
ku: پەڕە
