WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Page
mr: पान
