WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ
