WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Page
nl: Pagina

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Browse
nl: Bladeren

en: Activate
nl: Activeer

en: Choose file
nl: Bestand selecteren

en: Configuration translation
nl: Vertaling van instellingen
