WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Page
nn: Nettside

en: Display options
nn: Visningsalternativ
