WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: List
oc: Listar

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Page
oc: Pagina

en: Browse
oc: Percórrer
