WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: List
pl: Lista

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Page
pl: Strona

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Configure settings
pl: Konfiguracja ustawień

en: Configuration translation
pl: Tłumaczenie konfiguracji
