WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: List
pt: Lista

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Page
pt: Página

en: Display options
pt: Opções de exibição

en: Activate
pt: Ativar

en: Configuration translation
pt: Tradução de configuração
