WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Page
sl: Stran
