WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Page
sq: Faqe
