WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Page
ta: பக்கம்
