WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Page
ta: பக்கம்
