WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: List
te: జాబితా

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Page
te: పేజీ
