WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Page
uk: Сторінка

en: Display options
uk: Опції відображення

en: Browse
uk: Огляд

en: Activate
uk: Задіяти

en: Preview Image
uk: Ескіз зображення

en: Choose file
uk: Виберіть файл

en: Configuration translation
uk: Переклад конфігурації
