WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Page
vi: Trang

en: Display options
vi: Các tùy chọn trình bày

en: Browse
vi: Duyệt qua

en: Activate
vi: Kích hoạt

en: Choose file
vi: Chọn tập tin
