WissKI Base Theme (1.0.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Messages
cs: Zprávy

en: Tabs
cs: Záložky

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
