WissKI Base Theme (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Search form
cy: Ffurf chwiliad

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
