WissKI Base Theme (1.0.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Messages
et: Sõnumid

en: Tabs
et: Sakid

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
