WissKI Base Theme (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Search form
is: Leitifelt

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
