WissKI Base Theme (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Tabs
is: Flipar

en: Search form
is: Leitarform

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
