WissKI Base Theme (1.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
