WissKI Base Theme (1.0.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Help
pt: Ajuda

en: Page title
pt: Título da página

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Messages
pt: Mensagens

en: Tabs
pt: Separadores

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Search form
pt: Formulário de pesquisa

en: Powered by Drupal
pt: Energizado com Drupal

en: Breadcrumbs
pt: Navegação estruturada

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Site branding
pt: Imagem de marca do sítio

en: Primary admin actions
pt: Ações principais do administrador

en: User account menu
pt: Menu de utilizador
