WissKI Base Theme (1.0.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Help
ro: Ajutor

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Messages
ro: Mesaje

en: Tabs
ro: Taburi

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
