WissKI Base Theme (1.0.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Messages
sk: Správy

en: Tabs
sk: Záložky

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: User account menu
sk: Používateľské menu
