WissKI Base Theme (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Search form
sl: Iskalnik
