WissKI Base Theme (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
