WissKI Base Theme (1.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Messages
vi: Thông báo

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
