WissKI Base Theme (1.0.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
