WissKI Base Theme (1.0.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Messages
eu: Mezuak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
