WissKI Base Theme (1.0.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Help
it: Aiuto

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Messages
it: Messaggi

en: Tabs
it: Schede

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Search form
it: Form di ricerca

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali

en: User account menu
it: Menu profilo utente
