Wistia Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: About
az: Haqqında

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.
