Wistia Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: About
el: Περί

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.
