Wistia Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Maximum length
ja: 最大長

en: About
ja: アバウト

en: The maximum length of the field in characters.
ja: フィールドの最大文字数。

en: %name: may not be longer than @max characters.
ja: %name: @max 文字よりも長くすることはできません。
