Wistia Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: About
nl: Over

en: The maximum length of the field in characters.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters.

en: Width: @width
nl: Breedte: @width

en: Height: @height
nl: Hoogte: @height

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.
