Wistia Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: About
oc: A prepaus

en: The maximum length of the field in characters.
oc: La longor maximala del camp en nombre de caractèrs.
