Wistia Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: About
sv: Om

en: The maximum length of the field in characters.
sv: Det största antalet tecken i fältet.

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.
