Wistia Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
