Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Maximum length
de: Maximallänge

en: About
de: Über

en: The maximum length of the field in characters.
de: Die Maximallänge des Feldes in Zeichen

en: Width: @width
de: Breite: @width

en: Height: @height
de: Höhe: @height

en: %name: may not be longer than @max characters.
de: %name: darf nicht länger sein als @max Zeichen.
