Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: About
lv: Par

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos
