Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: About
fa: درباره

en: The maximum length of the field in characters.
fa: حداکثر طول میدان به کاراکتر.
