Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: About
uk: Про модуль

en: The maximum length of the field in characters.
uk: Максимальна довжина поля в символах.

en: Width: @width
uk: Ширина: @width

en: Height: @height
uk: Висота: @height

en: %name: may not be longer than @max characters.
uk: %name: має перевищувати @max символів.
