Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Save
vi: Lưu

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: About
vi: Giới thiệu

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.
